Известного ведущего Алексея Дурнева избил  полтавский депутат

Известного ведущего Алексея Дурнева избил полтавский депутат

Фото: timer-odessa.net

На пресс-конференции Радикальной партии Олега Ляшка в Чернигове произошла массовая драка - депутаты вытолкнули из зала ведущего Алексея Дурнева, известного своими острыми замечаниями и скандальными передачами, в которые высмеивались политики.

В драке участвовал и полтавский депутат Игорь Мосейчук. После потасовки он написал в своем Facebook: "Став очевидцем проведення Дурнєвим гей-параду в Чернігові. Це наволоч яка в політиці не гребує нічим. От і отримав вазелін, і до вазеліну. А я попереджав і попереджаю всіх хто в політиці переходитиме межу. Будемо лікувати! Можливо боляче але ефективно!".

После этого Игорь Мосейчук выложил не один гневный пост в адрес ведущего, обвиняя его в пропаганде гей-парадов, неподобающем поведении и даже поддержке сепаратистов.

"Весь час Дурнєв ховається за спинами своїх тітушок і глумливо сміється з бійців, що його соромлять і намагаються достукатись до відстуньої совісті" - пишет на своей странице Мосейчук.

Подробности драки также обсудили на телеканале 112.ua, где Мосейчук более подробно рассказал о причинах драки: "І коли сьогодні Дурнєв заявився на прес-конференцію Лідера Олега Ляшка, де почав демонструвати свої геніталії – це стало останньою краплею. Ми не стерпіли і нарешті поставили збоченця на місце - з ганьбою вигнали його з зали. Ніхто не буде безкарно принижувати честь і гідність членів Радикальної партії".