У Полтаві розпочав роботу сервіс доставки Raketa

У Полтаві розпочав роботу сервіс доставки Raketa фото

У Полтаві розпочав роботу сервіс доставки Raketa фото

Общество
24 апреля 2020 11:10

Замовлення з кафе і ресторанів тепер будуть доставляти безкоштовно.

Український сервіс доставки Raketa прийшов в Полтаву. З сьогоднішнього дня в місті можна скористатися послугами кур'єрів з помаранчевими рюкзаками, які оперативно доставлять з кафе і ресторанів улюблені страви.

Ключовою особливістю Raketa є безкоштовна доставка. Оплачується лише вартість страв, яка повністю відповідає цінам в меню закладу. При цьому сервіс не накладає обмежень по вартості замовлення - не важливо, в замовленні один хот-дог або десяток піц для великої компанії.

У Полтаві розпочав роботу сервіс доставки Raketa фото 1У Полтаві розпочав роботу сервіс доставки Raketa фото 1

Полтава - десяте місто, в якому доступна доставка Raketa. У 2018 році сервіс почав роботу в Дніпрі, в 2019 - в Києві та Львові. У поточному році Raketa запустилася в Харкові, Одесі, Вінниці, Вишневому, Павлограді та Запоріжжі.

Щоб скористатися доставкою Raketa досить мати Android або iOS пристрій і встановити однойменний додаток. Протестувати послугу доставки можна зі знижкою 100 грн. Для цього в додатку потрібно активувати промокод RAKETAINPL. Він діє на перше замовлення від 250 грн. при оплаті картою.

До Raketa вже підключено понад 30 кафе і ресторанів Полтави, замовлення з яких буде доставлятися в радіусі 3,5 км менше ніж за 60 хвилин, вже з урахуванням часу приготування. У перший місяць послуги доставки будуть здійснюватися в тестовому режимі, а список закладів-партнерів зростатиме. Крім того, найближчим часом в Полтаві буде доступна послуга кур'єрської доставки продуктів з магазинів.

В умовах карантину всі кур'єри працюють в захисних масках і респіраторах, а також регулярно дезінфікують руки за допомогою антисептиків. Крім того, доступна опція безконтактної доставки - для цього достатньо в коментарі до замовлення зробити відповідну позначку, і кур'єр уточнить, де залишити замовлення, щоб мінімізувати контакт.

Про компанію

Raketa - український сервіс доставки з кафе, ресторанів і супермаркетів. Компанія доставила своє перше замовлення 5 березня 2018 року. На сьогоднішній день послугами Raketa можна скористатися в Дніпрі, Києві, Львові, Харкові, Одесі, Вінниці, Вишневому, Павлограді, Запоріжжі та Полтаві. У 2020 році сервіс має намір зайти в 15 міст, після чого почнеться покриття всіх українських міст з населенням понад 200 тис.

ТОП РАЗДЕЛА
Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях