Мешканці Полтавщини мають обрати ринкового постачальника газу й заключити з ним договір

Мешканці Полтавщини мають обрати ринкового постачальника газу й заключити з ним договір - фото

Мешканці Полтавщини мають обрати ринкового постачальника газу й заключити з ним договір - фото

Общество
23 марта 2021 10:17

Із 1 березня 2021 року ТОВ «Полтавагаз збут», яке забезпечувала газопостачанням 350 тисяч побутових клієнтів у Полтавській області, через невиконання вимог Кодексу газотранспортної системи припинила обслуговування населення.

Така ситуація склалася у зв'язку з неспроможністю компанії забезпечити газом своїх клієнтів ― жителів Полтавської області. Через значну заборгованість та системне невиконання компанією «Полтавагаз збут» умов договору, ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг» із 26 лютого призупинило постачання ресурсу полтавській газовій компанії. Станом на сьогодні питання щодо виконання договірних зобов'язань вирішити не вдалося. Тому «Полтавагаз збут», не зарекомендувавши себе як надійна компанія, більше не отримує блакитне паливо для обслуговування полтавчан. Відтак, жителі області для уникнення перебоїв із газопостачанням мають обрати нового ринкового постачальника.

Уже з 1 березня клієнти на Полтавщині отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування побутових споживачів ― постачальника «останньої надії» (ПОН). Він дає можливість клієнтам, що раптово втратили постачальника, не залишитися без газу, поки вони не виконають перехід до нової газопостачальної компанії. Надалі для безперебійного газопостачання мешканці Полтавської області мають обрати та підключитися до постійного ринкового постачальника. Станом на сьогодні в Україні газ побутовим клієнтам постачають понад 50 компаній. Порівняти ціни та обрати постачальника можна на онлайн-ресурсах «ГазПравда» або «Газотека».

Наголошуємо, що клієнти, яких обслуговує постачальник «останньої надії», не стають автоматично комерційними клієнтами ГК «Нафтогаз України». ПОН ― це тимчасове рішення для уникнення перебоїв з газопостачанням, яке за результатами урядового конкурсу забезпечує ГК «Нафтогаз України». У порівнянні з підключенням клієнтів до ГК «Нафтогаз України» на комерційних умовах, ціна для клієнтів ПОН є вищою, а сервіси компанії є доступними лише частково з огляду на відсутність необхідної інформації про клієнтів постачальника «останньої надії». 

Якщо клієнт бажає підключитися до ГК «Нафтогаз України» як до постійного постачальника, щоб отримувати стабільно одну з найкращих цін на газ та скористатися усіма сервісними перевагами, необхідно подати заявку на приєднання. Зробити це можна онлайн – на сайті gas.ua або у веб-версії Приват24, а також офлайн – у відділеннях Ощадбанку та ПУМБ.

Для приєднання до ГК «Нафтогаз України» клієнту необхідно заповнити коротку форму та надати мінімальний перелік документів ― паспорт, ІПН, документ про право власності на житло та згоду співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла, а також надати свій EIC-код (16-значний персональний газовий номер об’єкта). 

ГК «Нафтогаз України» ― це надійний постачальник, який обслуговує вже понад 13% споживачів в Україні, що дорівнює 1,7 млн домогосподарств (з урахуванням клієнтів ПОН). Починаючи з серпня, компанія пропонує своїм клієнтам газ за одними з найвигідніших цін на ринку. 

Зазначимо, що гранична ціна на блакитне паливо у лютому та березні регулюється постановою Кабінету міністрів України № 25 від 18 січня 2021 року та не може перевищувати 6,99 грн/куб.м. ГК «Нафтогаз України» як ціновий лідер встановила для споживачів нижчу за установлену урядом граничну ціну. Вартість природного газу у лютому та березні в рамках тарифного плану «Місячний» складає 6,86 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Вартість газу для клієнтів ПОН у лютому та березні дорівнює 6.99 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Більше того, із 05.03.2021 до 30.04.2021 (включно) нові клієнти ГК «Нафтогаз України» мають можливість отримати бонусний об’єм газу на свій особовий рахунок ― 100 чи 50 кубічних метрів, або виграти iPhone 12. В акції можуть взяти участь жителі Полтавської області, яких обслуговує зараз ПОН і які приєднаються до ГК «Нафтогаз України» до 30 квітня 2021 року (включно). Усього в акції переможцями стануть 130 клієнтів, які отримають 50 або 100 кубів бонусного газу на свій особовий рахунок. Ще один переможець отримає іPhone 12. Із детальними умовами акції можна ознайомитися на сайті компанії gas.ua у розділі «Акції». 

Не зволікайте з вибором ринкового постачальника. Обирайте кращі ціни на газ, сервіс та надійність!

 

ТОП РАЗДЕЛА
Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях