Домашній інтернет у Полтаві: критерії надійності провайдера

Домашній інтернет у Полтаві: критерії надійності провайдера - фото

Домашній інтернет у Полтаві: критерії надійності провайдера - фото

Комуналка
16 березня 17:07

Користуватись домашнім інтернетом легко та приємно, якщо провайдер надає якісні послуги та пропонує вигідні умови у тарифних планах. Зручно, якщо є право обирати додаткові можливості без доплати. Серед різноманіття пропозицій та привабливих обіцянок важко визначитися, до кого краще підключитися. Розглянемо кілька важливих критеріїв, за якими можна відрізнити надійного постачальника інтернету у Полтаві та інших містах.

Простота підключення, швидкість трафіку, інші опції

Щоб не залишитись без доступу до мережі у найважливіший момент, варто звернути увагу на пропозиції відомих компаній, які мають велику зону покриття та можуть забезпечити належний сервіс. Компанія Київстар надає послуги по всій Україні, пропонує цілодобову підтримку користувачів та підключення до мережі без доплат та зайвих очікувань. Достатньо залишити заявку на сайті або телефоном, і впродовж кількох днів майстер прийде до клієнта, підключить та налаштує доступ. Також тих, хто розглядає інтернет провайдери Полтава, можуть зацікавити опції:

  • допомога з підбором та налаштуванням роутера;
  • право продовжити користуватися послугами у разі переїзду та зміни адреси;
  • призупинення оплати, якщо інтернет не використовується;
  • тиждень фіксованого доступу до мережі при випадковому пропуску дня оплати.

Інший принциповий момент — швидкість трафіку. Для усіх користувачів Домашнього Інтернету від Київстар встановлена стандартна швидкість до 100 Мбіт/с. Можна підключити Суперсилу Гігабіт та без доплат отримати пришвидшення до 1 Гбіт/с. Ще на вибір даються Суперсили статичної IP-адреси або сотень каналів від Київстар ТБ. Одну з трьох послуг користувач активує та користується скільки забажає, чи змінює хоч кожного місяця. Якщо IP-адресу або телебачення хочеться доповнити значною швидкістю, Гігабіт можна замовити додатково за окрему плату.

Технологія передачі трафіку

Максимальний показник швидкості також залежить від комунікаційної архітектури, алгоритму за яким надається доступ до домашнього інтернету. Компанія Київстар працює за передовою технологією FTTB, яка дозволяє передавати дані через оптоволоконну лінію та забезпечувати темп до 1 Гбіт/с.

Оптичне волокно має стійкість до зовнішніх пошкоджень та високу пропускну здатність, що дозволяє провайдеру забезпечувати стабільне з’єднання навіть при підключенні декількох гаджетів через Wi-Fi. У комбінації з гарним сервісом, Суперсилами без доплат та значним переліком додаткових послуг ці фактори формують гідну репутацію інтернет-провайдера у Полтаві та інших регіонах.

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах