Отримай відповідь: що загрожує людям, які пишуть у пабліках про місцезнаходження працівників ТЦК

Отримай відповідь: що загрожує людям, які пишуть у пабліках про місцезнаходження працівників ТЦК.

Отримай відповідь: що загрожує людям, які пишуть у пабліках про місцезнаходження працівників ТЦК. Фото: visitukraine.today

Події
13 червня 21:46

Зараз знову з'явилося багато телеграм-каналів, де люди пишуть про місцеперебування працівників ТЦК в їхньому населеному пункті. Українців попередили, що за це є кримінальна відповідальність.

Як повідомили в пресслужбі Хмельницького обласного ТЦК та СП, поширення інформації в соціальних мережах та спільнотах месенджерів щодо місця перебування, пересування військовослужбовців ТЦК під час виконання ними заходів оповіщення військовозобов’язаних громадян - призводить до розкриття форм та методів виконання завдання з призиву на військову службу для захисту України, а також призводять до підриву авторитету Збройних Сил України у суспільстві.

Окрім того, такі діяння містять ознаки складу злочину, передбаченого частиною 1 статті 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період), які виражаються у втручанні в цю діяльність, створенні перешкод, перепон, спрямованих на недопущення, припинення чи заборону проведення окремих дій підрозділами ЗСУ та іншими військовими формуваннями, прийняття тактичних чи стратегічних рішень керівництвом чи особовим складом зазначених підрозділів задля ускладнення або унеможливлення здійснення законної діяльності ЗСУ та іншими військовими формуваннями або істотному зниженні її ефективності. За це передбачена відповідальність у виді позбавлення волі від п’яти до восьми років.

Що загрожує людям, які пишуть у пабліках про місцезнаходження працівників ТЦКЩо загрожує людям, які пишуть у пабліках про місцезнаходження працівників ТЦК

Будьте в курсі останніх новин, підпишіться на групи Vgorode в Facebook і Viber

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах