Застосунок ZEN.COM — цікаві факти про фінтех-продукт

Огляд фінтех-застосунку ZEN.COM - фото

Огляд фінтех-застосунку ZEN.COM - фото

Техно
12 травня 09:41

Фінансові технології, або FinTech, спрямовані на вдосконалення та автоматизацію надання й використання фінансових послуг. Фінтех-компанії допомагають бізнесам та споживачам краще керувати своїми фінансовими процесами. Одним із прикладів інноваційного фінтех-продукту виступає мобільний застосунок ZEN.COM. Розберемося детально про його функціонал та переваги для особистого використання.

Функції застосунку ZEN.COM

Мультивалютність

Додаток ZEN.COM підкаже, як швидко та за оптимальною комісією обміняти валюту безпосередньо у смартфоні, як зробити переказ або платити в міжнародних магазинах в іноземній валюті без подвійної конвертації.

ZEN Mastercard® для покупок

ZEN.COM відкриває доступ до рахунку з власним IBAN та дає змогу здійснювати різноманітні фінансові операції всередині й за межами України. Рахунок ZEN допоможе керувати будь-якими онлайн-покупками та фінансами за допомогою платіжної картки.

Ви можете оформити віртуальну картку ZEN Mastercard® та додати її для розрахунків в один із цифрових гаманців: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay і Xiaomi Pay. Та якщо ви надаєте перевагу традиційним платежам чи плануєте знімати готівку в банкоматах, є завжди можливість замовити фізичний варіант картки.

Просте поповнення

В застосунку ZEN.COM ви дізнаєтеся, як легко та безпечно додавати гроші на особистий рахунок. Ви можете використовувати глобальні та локальні методи, зокрема картки Mastercard® і VISA, PayPal, Apple Pay, Google Pay і банківські перекази.

Крім цього, доступна функція поповнення криптовалютою, як-от Bitcoin, Ethereum, Tether та Litecoin, за актуальною комісією*.

*ZEN.COM працює з зовнішнім постачальником послуг.

Вигоди користування послугами застосунку ZEN.COM

ZEN Care

Застосунок ZEN.COM пропонує спеціальний захист для своїх клієнтів під час шопінгу. Наприклад, ви здійснили оплату карткою ZEN Mastercard®, але після не задоволені придбаним товаром або послугою. Ви можете звернутися до наших фахівців у застосунку ZEN.COM, і вони своєю чергою зв’яжуться з продавцем та спробують розв’язати вашу проблему.

Подаючи заявку до служби ZEN Care, ви надаєте дозвіл зв’язуватися з продавцем від вашого імені для закриття спірного питання. Доступна кількість звернень на місяць у ZEN Care залежить від плану підписки.

Подовжена гарантія на купівлю електроніки

Розширена гарантія** автоматично активується до кожного пристрою, який ви сплатили за допомогою картки ZEN Mastercard®. Це означає, що є змога отримати плюс один рік гарантії на придбану електроніку без зайвих доплат.

А ще процедура не потребує довгих оформлень незліченної кількості паперів. Достатньо підтвердити операцію в додатку ZEN.COM і насолоджуватися спокоєм, поки ваші пристрої перебувають під захистом ZEN.

**Розширена гарантія набирає чинності після закінчення стандартної гарантії виробника та поширюється на покупку електроніки, яка має гарантію виробника до 3 років, в межах ЄС.

Особливості переказів на картки Mastercard®

Хочете перекинути кошти на рахунок в Україні, перебуваючи за кордоном? Застосунок ZEN.COM надає майданчик для здійснення переказів на будь-яку картку Mastercard®.


Комісія становить 1% від суми переказу в будь-якій з доступних валют, незалежно від вибраного плану в застосунку ZEN.COM.

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах