«Український Паганіні» Василь Попадюк!

290 – 650 грн.
«Украинский Паганини» Василий Попадюк! - фото

«Украинский Паганини» Василий Попадюк! - фото

Цей музикант без перебільшення підкорив увесь світ. Його називають українським Паганіні, а він бентежиться. Він віртуозно грає на 15 інструментах, щорічно дає понад 150 концертів у всьому світі та скрізь збирає переаншлаги. Він грав для Софі Лорен, і вона була вражена його майстерністю. Але коли його питають, як він ставиться до Ванеси Мей, відповідає, що в неї чудова постать...

19 жовтня український музикант та його Papa Duke Band виступлять із єдиним живим концертом у Палаці «Україна». Не пропустіть шанс поринути у світ чудової музики, від якої завмирає серце та радіє душа! Про цей концерт ви розповідатимете близьким, друзям та онукам. Заздалегідь позначте цю дату в календарі та відкладіть усі справи!

Музичні експерти визначають стиль виконання Василя Попадюка як world musiс, але уточнюють, що скрипаль давно створив свій власний стиль. Він зумів поєднати класичну, слов'янську, фольклорну, циганську, популярну музику та джаз. До нього таким досвідом не міг похвалитися жоден музикант.

Недаремно в Іспанії Попадюка давно охрестили Живим Нервом та Маестро Скрипкою, в Америці – Золотою Скрипкою, а в Канаді, де він переміг у півфіналі конкурсу СВS Great Canadian Music Dream – сучасним Паганіні. Ним захоплюється та пишається українська діаспора Американського континенту, називаючи його «ще одним феноменом, який прославляє Україну».

У 90-х український скрипаль емігрував до Канади, але часто буває на батьківщині. Його часто запрошують на заходи, де співпрацює зі знаменитостями. За визнанням Попадюка, в Канаді він залишається українцем і не уявляє себе інакше. «Я народився у Львові, виріс у Києві, але вже 20 років живу в Канаді та розмовляю українською там більше, ніж у Києві. У Торонто мешкає 300 тисяч українців», – пояснює музикант.

На питання, в якій точці світу його музику сприймають краще, скрипаль відповідає: На щастя, різниці немає. Нашу музику навіть діти люблять. Це дуже приємно. У нас немає вікового цензу. На наших концертах можна побачити дітей, молодь та старих людей».

Секретом своєї віртуозності Василь Попадюк вважає нерви та характер. «У музиці важливіша не техніка, а душа. Майстерність можна досягти багатогодинними заняттями. Донести емоції до глядача набагато цінніше. Як казав Бетховен, "якщо граєш від серця, воно до серця і прийде".

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Facebook, Viber

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Концерти
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах